Faq

Pytania i odpowiedzi
FAQ

Jeżeli chcesz aby firmowa strona internetowa była nie tylko wizytówką ale realnie wspierała proces pozyskania i sprzedaży produktów czy usług musisz się liczyć z wydatkiem kilku tysięcy złotych. Dobrze wykonana i prowadzona strona powinna Twojej firmie służyć przez kilka lat stale zapewniając możliwość pozyskania nowych klientów. Zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i już na etapie wyceny zaproponujemy konkretne rozwiązania idealne dla Twojej branży.

Czas od podjęcia zlecenia do jego oddania trwa od kilku do kilkunastu dni. Oczywiście przy większych zleceniach obejmujących bardziej złożone projekty czas na ich realizację zwiększa się proporcjonalnie do ilości wykonywanej pracy. 

Do stworzenia nowej strony www i udostępnienia jej w internecie wystarczy hosting, domena, pomysł i umiejętności. A tak na prawdę wystarczymy Ci my! Poprowadzimy cały proces Tworzenia nowej strony internetowej. Odpowiemy na każde Twoje pytanie, doradzimy przy wyborze optymalnych finansowo rozwiązań. Nasi klienci mogą również liczyć na wsparcie w obsłudze oraz materiały szkoleniowe, które pomogą przy samodzielnym zarządzaniu witryną.  

Każde zlecenie pozycjonowania strony internetowej zaczynamy od wykonania audytu seo (zwolnieni klienci, którym robiliśmy wcześniej stronę www). Jego koszt jest uzależniony od wielkości oraz typu witryny i waha się pomiędzy kilkuset a kilkoma tysiącami złotych (wycena audytu). Efektem pracy jest kompletny raport prezentujący stan witryny oraz lista zalecanych zmian na i poza stroną mających zwiększyć widoczność witryny w wynikach wyszukiwania . Na bazie audytu przygotowujemy pełną wycenę procesu pozycjonowania oraz harmonogram wykonania prac optymalizacyjnych. 

Tak. W ramach współpracy nasi klienci mogą liczyć na pełną pomoc w zakresie administracyjnym stroną www. Wykonujemy cykliczne prace związane z aktualizacją systemu zarządzania treścią i tworzeniem kopii bezpieczeństwa oraz pracami bieżącymi takimi jak rozbudowa treści na stronie, dodawanie nowych informacji, optymalizacja strony. 

biuro@webprosecurity.pl

Napisz do nas! Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie.